رفتن به محتوای اصلی
مجتمع کاوه شهریار

باشگاه سوارکاری کاوه در سال 1394 توسط محمد حسینی (فریبرز) و کاوه حسینی در منطقه اسکمان از توابع شهریار بنا نهاده شد.

سنگ بنای تاسیس باشگاه، نشأط گرفته از عشق و علاقه مالکین این مجموعه می باشد که در زمینی به مساحت 9000 متر مربع، به منظور پرورش اسب ، ارائه خدمات تفریحی و خدمات سوارکاری به علاقه مندان این حرفه ، گام در این عرصه نهاده است .

مربیان ماهر

مربیان حاضر در باشگاه سوارکاری کاوه ، از اساتید حرفه ای و مجرب حرفه ی سوارکاری می باشند و در راستای آموزش حرفه ای هنرجویان تلاش می کنند.

مربیان ماهر

مربیان حاضر در باشگاه سوارکاری کاوه ، از اساتید حرفه ای و مجرب حرفه ی سوارکاری می باشند و در راستای آموزش حرفه ای هنرجویان تلاش می کنند.

امکانات رفاهی و تفریحی

در تلاش هستیم تا امکانات مناسب رفاهی و تفریحی مناسب را در اختیار مراجعین محترم قرار دهیم تا لحظات خوشی را در مجتمع کاوه سپری کنند.

مربیان ماهر و با تجربه

باشگاه کاوه فعالیت خود را با مربیان به نام و پیشکسوت این رشته همچون استاد عزت الله وجدانی در فضایی به وسعت 4000 متر مربع آغاز نمود.

اکنون این باشگاه در محیطی خانوادگی، آرام و زیبا ، پذیرای اقشار مختلف سوارکاران در کلیه رده‌های سنی اعم از کودکان، نوجوانان و بزرگسالان و در سطوح سوارکاری مختلف از مبتدی تا پیشرفته می باشد.

از طریق این شماره می توانید با باشگاه سوارکاری کاوه در ارتباط باشید.

پذیرای صدای گرمتان هستیم.

اهداف باشگاه

هدف ما ارائه خدمات کامل و مجربانه به شما و اسب شما است، با علم به این موضوع که هر روز و هر ساعت باید در مسیر پیشرفت خدمات گام برداشت.
برای افزایش خدمات تفریحی و رفاهی مجموعه کماکان در حال گسترش باشگاه هستیم.

تمام تلاش ما این است در باشگاه کاوه بهترین میزبانی از شما انجام شود .

برگشت به بالا