رفتن به محتوای اصلی
منو
ab-01
مجتمع کاوه شهریار

باشگاه سوارکاری کاوه در سال ۱۳۹۴ توسط محمد حسینی (فریبرز) و کاوه حسینی در منطقه اسکمان از توابع شهریار بنا نهاده شد.

سنگ بنای تاسیس باشگاه، نشأط گرفته از عشق و علاقه مالکین این مجموعه می باشد که در زمینی به مساحت ۹۰۰۰ متر مربع، به منظور پرورش اسب ، ارائه خدمات تفریحی و خدمات سوارکاری به علاقه مندان این حرفه ، گام در این عرصه نهاده است .

مربیان ماهر

مربیان حاضر در باشگاه سوارکاری کاوه ، از اساتید حرفه ای و مجرب حرفه ی سوارکاری می باشند و در راستای آموزش حرفه ای هنرجویان تلاش می کنند.

مربیان ماهر

مربیان حاضر در باشگاه سوارکاری کاوه ، از اساتید حرفه ای و مجرب حرفه ی سوارکاری می باشند و در راستای آموزش حرفه ای هنرجویان تلاش می کنند.

امکانات رفاهی و تفریحی

در تلاش هستیم تا امکانات مناسب رفاهی و تفریحی مناسب را در اختیار مراجعین محترم قرار دهیم تا لحظات خوشی را در مجتمع کاوه سپری کنند.

ab-02
مربیان ماهر و با تجربه

باشگاه کاوه فعالیت خود را با مربیان به نام و پیشکسوت این رشته همچون استاد عزت الله وجدانی در فضایی به وسعت ۴۰۰۰ متر مربع آغاز نمود.

اکنون این باشگاه در محیطی خانوادگی، آرام و زیبا ، پذیرای اقشار مختلف سوارکاران در کلیه رده‌های سنی اعم از کودکان، نوجوانان و بزرگسالان و در سطوح سوارکاری مختلف از مبتدی تا پیشرفته می باشد.

از طریق این شماره می توانید با باشگاه سوارکاری کاوه در ارتباط باشید.

پذیرای صدای گرمتان هستیم.

ab-03
اهداف باشگاه

هدف ما ارائه خدمات کامل و مجربانه به شما و اسب شما است، با علم به این موضوع که هر روز و هر ساعت باید در مسیر پیشرفت خدمات گام برداشت.
برای افزایش خدمات تفریحی و رفاهی مجموعه کماکان در حال گسترش باشگاه هستیم.

تمام تلاش ما این است در باشگاه کاوه بهترین میزبانی از شما انجام شود .

برگشت به بالا